Murarz-Tynkarz

Oferty pracy w Żaganiu
Kontakt:

24 paź 2018, 12:57

AMW SINEVIA Sp. z o.o. Oddział w Krotoszynie obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

MURARZ - TYNKARZ:
Miejsce pracy: Żagań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie robót murarskich zgodnie z wiedzą budowlaną, obowiązującymi normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót
- Wykonywanie zapraw murarskich, tynkarskich i mieszanek betonowych
- Wykonywanie murowanych konstrukcji budowlanych
- Wykonywanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych.
- Wykonywanie remontów i rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych
- Wykonywanie napraw tynków wewnętrznych i zewnętrznych

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku murarz - tynkarz
- Wykształcenie kierunkowe lub min 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
- Umiejętność pracy w zespole
- Sumienność i rzetelność w pracy
- Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
- umowę o pracę w stabilnej firmie
- możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych
- pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych

Telefon: 606 318 597