Pracownik produkcji - Zabrze Rokitnica, praca od zaraz!

Oferty pracy w Zabrzu
Kontakt:

16 gru 2018, 17:29

Zakres obowiązków
• Praca przy tworzywach sztucznych - plastikowe skrzynki na napoje
• Obsługa prostych maszyn
• Praca w systemie czterobrygadowym po 8 h
• Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania
• Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym po 8 h (tylko jeden weekend w miesiącu jest wolny!)
• Duża chęć i motywacja do pracy
• Zdolności manualne
• Sumienność, dokładność, komunikatywność
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Praca w przyjaznej atmosferze
• Dogodna lokalizacja
• Dogodny dojazd z Zabrza i Bytomia
• Możliwość nabycia doświadczenia produkcyjnego
• Możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
• Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium

Telefon: 668 895 932