Pracownik Ochrony - patrol rowerowy, Zabrze

Oferty pracy w Zabrzu
Kontakt:

16 gru 2018, 17:30

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Pracownik Ochrony Fizycznej

Opis stanowiska:

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na pasaż oraz patrol rowerowy. Praca na terenie miasta Zabrze.

Poszukujemy osób:

niekaranych,
komunikatywnych,
dyspozycyjnych.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w ochronie,
status ucznia/studenta.

Oferujemy:

umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
brak kar finansowych,
kompletne, bezpłatne umundurowanie,
możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Telefon: +48322505728