Pakowacz - praca od zaraz, wolne weekendy

Oferty pracy w Zabrzu
Kontakt:

16 gru 2018, 17:35

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz/ Pakowaczka.

Zakres obowiązków
• Obsługa maszyn - bieżąca obsługa - ustawianie parametrów
• Pakowanie, sortowanie wyprodukowanych elementów
• Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów
• Praca na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej

Oczekiwania
• Wykształcenie min. zawodowe
• Duża chęć i motywacja do pracy
• Sumienność i rzetelność
• Zdolności techniczne
• Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Oferta
• Od razu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie przez APT przez 6 miesięcy następnie przejście bezpośrednio pod firmę
• Stałe i stabilne zatrudnienie
• Systematyczny wzrost wynagrodzenia
• Bardzo duże możliwości rozwoju
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

Telefon: 696 021 399