Hostessa i host do obsługi konferencji na terenie Zabrza 14.12.2018

Oferty pracy w Zabrzu
Kontakt:

16 gru 2018, 17:38

Poszukujemy hostessy i hosta do obsługi konferencji medycznej na terenie Zabrza 08.12.2018 r.

Zadania:

• Obsługa gości Konferencji
• Udzielanie informacji i pomocy organizacyjnej
• Rozpakowanie i przygotowanie materiałów konferencyjnych
• Przygotowanie recepcji
• Rejestrowanie uczestników
• Rozdanie a następnie zebranie ankiet oceniających konferencję
• Wystawianie i wydanie certyfikatów
• Wpisanie formularzy rejestracyjnych do komputera (Excel)

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• wysoki poziom kultury osobistej
• komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość
• osoby studiujące / uczące się mile widziane
• dyspozycyjność - piątek w godzinach popołudniowo - wieczornych (2 godziny), sobota w godz. 7.00-18.30

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• wynagrodzenie 15,00 zł brutto / godz.

Telefon: 606 877 108