sprzątający/a brygadzista/brygadzistka

Oferty pracy we Wrocławiu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

03 cze 2019, 09:31

Firma z branży utrzymania czystości pilnie zatrudni pracowników na stanowiska:

Brygadzista sprzątający

Zadania:

- zarządzanie podległym zespołem

- organizacja pracy, sprzątanie obiektu

- nadzór nad wysoką jakością realizowanych usług

Oferujemy:

- terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie w firmie

Wymagania:

-chęć i gotowość do pracy

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

tel. 504 102 027

Proszę o kontakt w celu umówienia się na spotkanie oraz omówienia szczegółów.