Operator produkcji / kontroler jakości / wolne weekendy

Oferty pracy we Wrocławiu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

03 cze 2019, 09:35

Firma QMAF Sp. z o.o. aktualnie zatrudni kandydatów na stanowisko:

Operator produkcji/kontroler jakości

Miejsce pracy: gmina Kąty Wrocławskie

Łatwy i szybki dojazd z centrum Wrocławia (12 min. pociągiem z Dworca Głównego i 4 min. z FAT-u). Darmowy transport z przystanku autobusowego: Muchobór Wielki, Tyrmanda, Nowy Dwór, Szkocka, Fat, Wiejska, Mokronos Dolny, Mokronos Górny.

Praca na 3 zmiany (6-14-22) od poniedziałku do piątku (weekendy wolne).

Nie potrzebujesz doświadczenia by u nas pracować, wystarczy że chcesz!

Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu.

Jaki jest zakres obowiązków?

- montaż i pakowanie lekkich plastikowych detali

- obsługa prostych urządzeń produkcyjnych

- wypełnianie łatwych raportów

- utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Co na Ciebie czeka?

- rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

- na start umowa zlecenie

- wynagrodzenie brutto do 3 250 zł / miesiąc

- bonus 500 plus

- wypłata wynagrodzenia zawsze na czas

- bezpłatny transport lub zwrot kosztów dojazdu

- szkolenie BHP

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

- poziom energii stale uzupełniany bezpłatną aromatyczną kawą i herbatą

- 30 min. przerwy

Czego wymagamy?

- zdolności manualnych

- umiejętności pracy w zespole

- zaangażowania

- motywacji do pracy

Brzmi dobrze?

Zgłoś się, zadzwoń lub wyślij nam sms o treści „praca” pod nr tel. +48 514 125 928.