NAGEL POLSKA szuka Spedytora Międzynarodowego we Wrocławiu

Oferty pracy we Wrocławiu
Kontakt:

18 lis 2018, 14:29

Szukasz nowych wyzwań? W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Obecnie do naszego Oddziału w Tyńcu Małym k/Wrocławia poszukujemy osoby na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Twoje obowiązki:
• obsługa realizacji zleceń na przewozy międzynarodowe,
• optymalne planowanie tras oraz wypełnienia samochodów,
• pozyskiwanie nowych Klientów i podwykonawców,
• monitorowanie pracy przewoźników.

Nasze oczekiwania:
• znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacja pracy, systematyczność,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
Interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwojowej branży logistycznej. Nasi nowi pracownicy przed podjęciem pracy przechodzą intensywne szkolenie wprowadzające. Otrzymują również wsparcie podczas przejmowania swoich obowiązków. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia w rodzinnym przedsiębiorstwie. Dołącz do nas!

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE! :)

KONTAKT:
Przemysław Musztyfaga
Tel. 603 601 136