KUCHARZ w restauracji KREDENS

Oferty pracy we Wrocławiu
Kontakt:

18 lis 2018, 14:42

Poszukujemy osoby na stanowisko:

KUCHARZ

w restauracji/kawiarni KREDENS w podwrocławskim Wilkszynie (3km od Stabłowic)

Miejsce pracy: Wrocław - Wilkszyn ul. Marszowicka 13

Opis stanowiska:
• przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
• dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw
• rozwój własnych umiejętności i kompetencji

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność pracy na recepturach
• otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
• dobra organizacja pracy
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Co oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• zatrudnienie w stabilnej firmie
• szkolenia wewnętrzne
• przyjazną atmosferę pracy

Telefon: 509 801 666