Dyspozytor/ Logistyk

Oferty pracy we Wrocławiu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

03 cze 2019, 09:36

Firma Prodigo Sp. z o.o. do swojego Zakładu Przygotowania i Przetwarzania Metali w Mirosławicach k. Sobótki poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mirosławice (koło Sobótki, powiat wrocławski)

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

· Ważenie pojazdów,

· Wypełnianie dokumentów przewozowych

· Przyjmowanie/wydawanie transportów

· Wsparcie innych działów Zakładu w codziennych zadaniach

Mile widziane:

· doświadczenie w pracy z przyjmowaniem/wydawaniem transportów,

· znajomość programu Symfonia Handel

· doświadczenie w pracy ze złomami,

· doświadczenie w pracy biurowej

· dyspozycyjność

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę – bez pośredników,

· wdrożenie i niezbędne szkolenia,

· codzienne wsparcie całego zespołu,

· pakiet świadczeń socjalnych (darmowy dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie).

Praca w godzinach 7:00-15:00, od pon. do pt. w Zakładzie w Mirosławicach, przy ul. Lotniczej 10

Tel: 607-162-200