Monter instalacji fotowoltaicznych

Oferty pracy we Włoszczowej
Kontakt:

22 paź 2018, 15:41

Opis stanowiska - obowiązki:

- Prace montażowe przy wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych na dachach

- Prace serwisowe przy instalacjach fotowoltaicznych

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pracę przy nowoczesnych technologiach

- Atrakcyjną formę wynagrodzenia, częściowo uzależnioną od wyników

- Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i kwalifikacji

- Miłą i przyjazną atmosferę

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe

- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości, na dachach

- Zmysł techniczny

- Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie

- Chęć pracy i pozytywne nastawienie

Telefon: 600 159 248