Specjalista ds. Fakturowania i rozliczeń

Oferty pracy w Wieluniu
Kontakt:

18 lis 2018, 13:32

Opis stanowiska:
• wystawianie faktur na podstawie złożonych zamówień
• wystawianie i rozliczanie dokumentów magazynowych
• archiwizacja dokumentów
• prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów
• ścisła współpraca z działem finansowym i księgowości
• przygotowanie dokumentów do działu księgowości
Oczekujemy:
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobrej organizacji pracy własnej
• sumienności, pozytywnego nastawienia
Oferujemy:
• umowa o pracę
• wsparcie merytoryczne
• możliwość rozwoju zawodowego

Telefon: 728 933 246