Specjalista ds. dofinansowań

Oferty pracy w Wałczu
Kontakt:

20 paź 2018, 11:11

Jesteśmy producentem systemów wycinania laserowego.
Tworzymy markę Eagle – poprzez oferowanie wycinarek wykorzystujących najnowocześniejsze technologie tj. lasery światłowodowe, polimerobeton i włókno węglowe.
Naszą firmę tworzą ludzie. Ludzie młodzi, kreatywni, czerpiący z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co nas łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy to chęć tworzenia najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko:

S P E C J A L I S T A D S. D O F I N A N S O W A Ń

Opis stanowiska:

rozliczanie projektów finansowanych z EFRR;
prowadzenie dokumentacji projektowej;
kontrola nad prawidłową realizacją budżetu;
przygotowanie wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności;
planowanie płatności dla kontrahentów i uczestników projektów;
monitorowanie zgodności postępu rzeczowego z finansowym;
kontakty z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi;
współpraca z działem księgowości.

Wymagania:

doświadczenie w rozliczaniu projektów;
skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;
komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w swoją pracę;
znajomości procedur związanych z realizacją projektów współfinansowanych z EFRR;
znajomości aktualnych zasad i wytycznych dotyczących EFRR;
znajomość systemów SL2014 i/lub LSI.

Oferujemy:

interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
niezbędne narzędzia pracy;

Telefon: 67 349 0337