Pracownik ogólnobudowlany

Oferty pracy w Wałczu
Kontakt:

20 paź 2018, 11:12

Zadania:
Prace budowlane- szpachlowanie, szlifowanie, montaż rusztowań.
Prace na obiektach budowlanych.
Praca w delegacji, na terenie województwa zachodniopomorskiego i ościenne.
Dbałość o powierzony sprzęt i stanowisko pracy

Wymagania:
Doświadczenie w zawodzie
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Mile widziane prawo jazdy kat B , uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośników
Oferujemy:
Legalne zatrudnienie
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, system akordowy
Niezbędne na stanowisku szkolenia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie i wyżywienie w delegacji zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 503 972 598 lub 798 020 227 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30