Konstruktor

Oferty pracy w Wałczu
Kontakt:

20 paź 2018, 11:11

Albatros Aluminium Sp. z o.o. to wiodący producent profili aluminiowych.

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Wałcz

Zakres obowiązków:

· opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oferowanych profili

· rozbudowa i utrzymanie bazy rysunków profili

· uzgadnianie warunków technicznych matryc kupowanych dla Albatros Aluminium

· negocjowanie warunków dostaw narzędzi dla Albatros Aluminium

· w zależności od potrzeb, wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej potrzebnych części zamiennych dla potrzeb produkcji

Oczekujemy:

· prawa jazdy kat. B;

· wykształcenia technicznego: wyższe / średnie techniczne;

· dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację;

· umiejętności negocjacyjnych i dobrej organizacji pracy;

· umiejętności pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących;

· znajomość pakietu Ms Office;

· komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

· ciekawą pracę stacjonarną w stałych godzinach,

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

· przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· bogaty pakiet benefitów:

· premie świąteczne i paczki dla dzieci,

· możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

· dofinansowanie do karty Multisport,

· darmowe dojazdy do pracy na terenie Wałcza – autobus,

· drugie śniadanie,

· imprezy integracyjne.

Albatros Aluminium Sp. z o.o.

ul. Południowa 36, 78-600 Wałcz

Tel. +48 883 373 307