Praca Szuka Ludzi !! OPERATOR JAKOŚCI rozwijaj się z nami

Oferty pracy w Wałbrzychy
Kontakt:

18 lis 2018, 14:52

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Produkujemy baterie do samochodów elektrycznych!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Biskupice Podgórne (pod Wrocławiem)

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Przeprowadzanie inspekcji (wizualnej i pomiarowej)
- Raportowanie wyników z wykonanej inspekcji
- Nadzorowanie materiałów niezgodnych (blokowanie, oznaczanie)
- Analizowanie problemów jakościowych związanych z częściami i wyrobem gotowym
- Wsparcie przy prowadzeniu testów funkcyjnych, niezawodnościowych

U KANDYDATÓW ZWRACAMY UWAGĘ NA:

- Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

- Umiejętność obsługi komputera (w szczególności programu Excel)

- Doświadczenie w dziale jakości

- Dokładność i skrupulatność w wykonywanych działaniach

- Mile widziane wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie)
- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz, szczelinomierz)

OFERUJEMY :

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, obiady za 4 zł)
- Darmowy transport z pracy i do pracy
- Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe ( wewnętrzne i zewnętrzne)
- Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT!

zadzwoń 784 033 264 :)