Operator Maszyn i Urządzeń Ceramicznych - CERSANIT system 12-godzinny

Oferty pracy w Wałbrzychy
Kontakt:

18 lis 2018, 14:53

Szukasz stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę?
Masz już dość zatrudnienia przez agencję pracy?
Dołącz do nas!
Firma Cersanit - producent płytek ceramicznych - poszukuje kandydatów na stanowisko operator maszyn i urządzeń ceramicznych

Wymagania
• wykształcenie min. zawodowe
• gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym 12-godzinnym
(1x dzień 12 godzin, 1 x noc 12 godzin, 2 dni wolne itd.)
• wysoka motywacja do pracy
• zaangażowanie
• komunikatywność
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Obowiązki
• obsługa maszyn i urządzeń ceramicznych
• kontrola parametrów zgodnie z kartą technologiczną
• sprawdzanie i uzupełnianie poziomu surowców
• prowadzenie karty pracy dla obsługiwanego urządzenia

Oferujemy
• motywacyjny system wynagradzania
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez Cersanit)
• bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin

Telefon: 748 493 064