Hurtownia zabawek - pracownik hurtowni

Oferty pracy w Trzebinie
Kontakt:

26 lis 2018, 00:32

Oferujemy:
- pracę w miłym zespole
- dobre warunki pracy
- dogodne godziny pracy w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku
- możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie:
500 zł tygodniowo netto wypłacane co piątek
20 zł/1 godzina nadgodzin

Oczekiwania
• umiejętność sprawnego poruszania się w sieci internetowej,
• zaangażowanie i samodyscyplina w dążeniu do wyznaczonych celów,
• kreatywność w działaniu,
• dobra organizacja czasu pracy,
• wysoka kultura osobista.

Obowiązki
- obsługa klientów stacjonarnych
- pomoc w realizacji zamówień i wysyłki
- aktualizacja oferty sklepu
- przygotowywanie krótkich opisów produktów
- wprowadzanie nowych produktów do systemu
- inne dodatkowe prace związane z funkcjonowaniem sklepu

Telefon: 696 832 821