Przedstawiciel Handlowy PRZEDŁUŻANIE UMÓW z obenymi klientam

Oferty pracy w Toruniu
Kontakt:

18 paź 2018, 11:07

ENERGA PRZYŁĄCZ SIĘ

Autoryzowany Partner firmy ENERGA OBRÓT SA – polskiej grupy kapitałowej zajmującej się wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej, dostarczającej energie elektryczną do około 2,7 mln odbiorców poszukuje osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

OBOWIĄZKI:

1. PRZEDŁUŻANIE UMÓW Z KLIENTAMI ENERGA
2. Prezentacja oferty i produktów firmy
3. Realizację celów sprzedażowych na powierzonym terenie
4. Pozyskiwanie Klientów i budowanie długoletnich relacji
5. Uczestniczenie w odprawach oddziału

OCZEKUJEMY:

1. Zaangażowania i umiejętności w nawiązywaniu kontaktów handlowych
2. Wysokiej kultury osobistej
4. Umiejętność organizacji pracy
5. Umiejętność pracy w zespole
6. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość technik sprzedaży
7. Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

1. Pracę w stabilnej firmie
2. wysokie prowizje + stałe wynagrodzenie
3. Wsparcie na każdym poziomie pracy, szkolenia
4. Niezbędne narzędzia pracy

Telefon: 783 133 210