16 zł / h Toruń Pracownik Sortowni Pracownik Magazynu

Oferty pracy w Toruniu
Kontakt:

18 paź 2018, 11:05

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Toruń, ul. Płaska 36, lub ul. Polna 125

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Stawka godzinowa do 16 zł brutto/h (od 1 października 2018)
• Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 21 dni roboczych, za każdego)
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Pracę od poniedziałku do piątku od 13:00-20:00 (aktualnie niedostępne) oraz 3:00 - 8:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacja do pracy
• Chęć do pracy fizycznej.

Telefon: 883 205 979