Pracownik produkcji, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, benefity

Oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kontakt:

16 lis 2018, 19:26

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn
- kontrola jakości wyrobów
- inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:
- dyspozycyjność i odpowiedzialne podejście do pracy
- zdolności manualne
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:
- umowę o pracę (zatrudnienie od razu bezpośrednio przez firmę)
- średnie wynagrodzenie miesięczne ok. 3300 zł brutto! (wynagrodzenie podstawowe + dodatki)
- pracę w systemie 4-brygadowym, 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
- atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: kartę multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bonusy świąteczne, okazjonalne paczki produktów zakładu, uczestnictwo w konkursach z nagrodami, itp.
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Telefon; 535 337 755