Pracownik magazynu - magazynier

Oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kontakt:

16 lis 2018, 19:30

Firma Stalflex Sp. z o.o. ul. Piaskowa 134A, 97-200 Tomaszów Maz.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: siedziba Firmy ul. Piaskowa 134A Tomaszów Maz.

Obecne godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

Obowiązki:
• odbieranie towaru z produkcji i układanie na paletach
• prace porządkowe w magazynie,
• praca przy odbiorze towaru,
• wydawanie towaru przy odbiorach osobistych.

• ewidencjonowanie towaru (znajomość środowiska windows)

Wymagania:
• sprawna i sumienna praca,
• dokładność oraz skrupulatność - konieczne do bezbłędnego przygotowania towaru

• dobra znajomość środowiska windows

Mile widziane:
• znajomość i wiedza związane z rynkiem technicznym
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• ponadto: rzetelność, punktualność, dokładność oraz skrupulatność.

Oferujemy:
• pracę na pełen etat z płatnymi urlopami
• pracę w młodym zgranym 30 osobowym zespole
• wynagrodzenie 13 zł netto (na rękę) na dobry początek wspólpracy
• zaplecze socjalne (m.in. napoje, catering, imprezy firmowe).

Telefon: 693 777 444