Kierowca- Magazynier

Oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kontakt:

16 lis 2018, 19:24

Opis stanowiska:

- dostawa towaru do wyznaczonych punktów sprzedaży
- przyjmowanie i wydawanie towaru
- kontrola stanów magazynowych i realizacja zamówień

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B
- umiejętność swobodnego poruszania się samochodem dostawczym
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem
-komunikatywność
-wysoka kultura osobista
-motywacja do pracy
-dyspozycyjność
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

-umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
wynagrodzenie podstawowe + premia
-możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia
-niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Telefon: 447 242 817