Praca na produkcji

Oferty pracy w Tarnobrzegu
Kontakt:

09 lis 2018, 00:47

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. w Sandomierzu i Chmielowie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Sandomierz/Chmielów

Zadania na stanowisku:
• Prace przy produkcji szyb samochodowych
• Obsługa linii produkcyjnej
• Obsługa maszyn i urządzeń

Zatrudnionym osobom oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Pilkington Automotive Poland
• Umowę o pracę
• System wzrostu wynagrodzeń
• Dodatki za pracę zmianową
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Dofinansowanie kart Multisport oraz ubezpieczenia powiązanego z opieką medyczną
• Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków

Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
• Zaangażowania w wykonywaną pracę
• Chęci do poznawania nowoczesnych technologii
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym
• Punktualności
• Umiejętności pracy w zespole
• Mile widziana umiejętność obsługi maszyn

Telefon: 572 304 175