Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Oferty pracy w Szczecinku
Kontakt:

19 paź 2018, 22:57

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku? Z nami nabierze ona rozpędu. Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij swoje CV!

Dla naszego Klienta w Szczecinku poszukujemy osób na stanowisko: MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH
Jak się do nas zgłosić?
WYŚLIJ SMS o treści SZCZECINEK na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą!
- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie
- możliwość uzyskania wysokich premii
- odzież roboczą od pierwszego dnia pracy
- szkolenie wstępne i stanowiskowe
- możliwość nauki nowego zawodu lub rozwoju zawodowego
- bogatą ofertę funduszu socjalnego (w tym wczasy pod gruszą, własna siłownia, spływy kajakowe)

zadania
- utrzymywanie maszyn produkcyjnych w ruchu
- prowadzenie konserwacji maszyn
- reagowanie na awarie i właściwa naprawa

oczekujemy
- mile widziane będzie wykształcenie techniczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej
- umiejętności pracy w zespole
- sumienności i pracowitości