Koordynator obsługi operatorskiej

Oferty pracy w Świeciu
Kontakt:

19 paź 2018, 00:30

Wymagania:
• wykształcenie : preferowane wyższe, min. średnie techniczne
• Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania,
• Roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, umiejętność współpracy w grupie,
• Dobra znajomość programów MS Office,
• Prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe.

Zakres obowiązków:
• Koordynowanie i zarządzanie operatorami i kierowcami wózków na poszczególnych obszarach,
• Działanie zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, procedurami,
• Zapewnienie sprawnego sprzętu na zmianach, dbanie o sprzęt i zarządzanie maszynami (wózki, ładowarki) na poszczególnych obszarach,
• Zapewnienie obsady pracowników na danej zmianie oraz opracowywanie harmonogramów pracy,
• Współpraca z zleceniodawcą odnośnie rozładunku i załadunków towarów,
• Przestrzeganie instrukcji BHP i P-poż obowiązujących na terenie zleceniodawcy,
• Udzielanie instruktażu odnośnie pracy i użytkowania sprzętu,
• Przeprowadzanie i dokumentowanie Audytów/Obserwacji zachowań,
• Codzienne raportowanie pracy podległych pracowników na poszczególnych zmianach, wydajności zmianowej oraz stanu maszyn..

Oferujemy:
• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w systemie 2 zmianowym

Telefon: 697 580 642