Praca w Księgowości w POLMAX S.A. S.K.A. w Świebodzinie

Oferty pracy w Świebodzinie
Kontakt:

24 paź 2018, 16:28

POLMAX S.A. S.K.A. w Świebodzinie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowy(a) ds. windykacji
Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska:
-monitorowanie należności,
-czynności sprawdzające harmonogramy spłat,
-sporządzanie pism i raportów,
-współpraca z innymi działami firmy,
-rzetelne aktualizowanie bazy dłużników.

Wymagania:
-dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
-znajomość zasad księgowych,
-dokładność, rzetelność, sumienność;
-uczciwość i odpowiedzialność,
-pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-pracę w zgranym i przyjaznym Zespole,
-możliwość uczestniczenia w szkoleniach i poszerzania swojej wiedzy.

Telefon: 683 816 149