Mechanik maszyn przemysłowych

Oferty pracy w Świebodzinie
Kontakt:

24 paź 2018, 16:31

Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 320 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych. Do Działu Technicznego poszukujemy:
Mechanik
maszyn przemysłowych
Obowiązki:
• poszukiwanie, rozpoznawanie oraz usuwanie awarii urządzeń, instalacji, maszyn,
• remonty zapobiegawcze, konserwacja i dozór urządzeń, maszyn oraz instalacji,
• wykonanie przeglądów i napraw maszyn zgodnie z planami konserwacji,
• raportowanie usterek i awarii maszyn oraz urządzeń,
• szkolenie pracowników z zakresu obsługi maszyn.

Kwalifikacje:
• wykształcenie minimum zawodowe (mechaniczne lub elektryczne),
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• obsługa komputera,
• zdolności analityczne, samodzielność i dobra organizacja pracy,
• dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV,
• dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne warunki pracy i płacy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny.

Telefon: 609 030 737