Mechanik/Koneserwator

Oferty pracy w Świebodzinie
Kontakt:

24 paź 2018, 16:26

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik / konserwator
Miejsce Pracy: Stok, Mostki, Poźrzadło k/Świebodzina

Pracując z nami, zyskujesz:

• Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
• Wynagrodzenie od 2500 zł netto
• Służbowe: samochód, paliwo, laptop, telefon
• Partnerskie traktowanie
• Zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczeń
• Praca wśród życzliwych ludzi
• Profesjonalne wdrożenie oraz możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Profil kandydata:

• Mile widziana znajomość / doświadczenie w naprawach urządzeń elektromechanicznych
• Podstawowa znajomość obsługi komputera,
• Prawo jazdy kat. B
• Dokładność i skrupulatność w prowadzeniu prostej dokumentacji
• Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie napraw oraz przeglądów / konserwacji urządzeń elektromechanicznych w sieci Myjni TIR
• Prowadzenie prostej dokumentacji

kontakt telefoniczny pod numerem: 504 165 214