Zatrudnię rekrutera z Ukrainy z doświadczeniem

Oferty pracy w Sulechowie
Kontakt:

24 paź 2018, 23:03

Poszukujemy osoby z Ukrainy, która zajmie się procesami rekrutacji oraz małymi sprawami kadrowymi.

Obowiązki:
-redagowanie i publikacja ogłoszeń,
-poszukiwanie innowacyjnych metod pozyskiwania pracowników,
-wstępne rozliczenia współpracowników,
-podstawowa obsługa dokumentacji

Wymagania:
-komunikatywność,
-kreatywność,
-znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
-znajomości języka polskiego mile widziana
-znajomości języka Ukraińskiego i Rosyjskiego

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-miłą atmosferę pracy,
-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
-premie za efektywność,
-pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

Telefon: 572 593 864