Stażysta - branża HR

Oferty pracy w Sulechowie
Kontakt:

24 paź 2018, 22:46

Szukasz miejsca do odbycia stażu lub dodatkowych praktyk?
Chcesz w przyszłości pracować np. jako rekruter?
Chciałbyś doskonalić doświadczenie z zakresu rekrutacji?

oferujemy

- szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
- poznanie specyfiki pracy w HR
- szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej : będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności

zadania

- udział w procesie rekrutacyjnym: aktywne poszukiwanie Kandydatów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych, tworzenie ogłoszeń o pracę,
- obsługa pracowników tymczasowych,
- wprowadzanie aplikacji kandydatów do elektronicznej bazy Kandydatów i pracowników,
- udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy

oczekujemy

- doświadczenia w zakresie rekrutacji
- otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
- chęci do nauki, komunikatywność i samodzielność
- zainteresowania branżą HR

Telefon: 601 306 300