Operator ostrzalni noży

Oferty pracy w Strzelcach Opolskich
Kontakt:

25 paź 2018, 02:00

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

OPERATOR OSTRZALNI NOŻY | Strzelce Opolskie
Numer referencyjny: OON/0818/STRZOP

Obowiązki:

- obsługa takich urządzenia jak: ostrzarnia noży,
- wymiana uszkodzonych elementów w skrzynkach nożowych,
- dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
- wypełnianie raportów zmianowych
- wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska
- sprawdzenie stanu technicznego ostrzelni i urządzeń towarzyszących
- kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń – na bieżąco.
- dbanie o własne stanowisko pracy – zachowanie ładu i porządku na stanowisku pracy.
- przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku – 1 rok.
- znajomość języka niemieckiego i angielskiego - mile widziana.
- umiejętność pracy z komputerem. Podstawowa znajomość Excel.
- umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, decyzyjność.

Oferujemy:

- pracę stałą w Strzelcach Opolskich
- zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
- atrakcyjne wynagrodzenie
- nagrody i premie
- dodatek do pracy w systemie 4-brygadowym

Telefon: 536 970 600