Pracownik do Sklepu Zoologiczno-Wędkarskiego w Środzie Wielkopolskiej

Oferty pracy w Środzie Wielkopolskiej
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

05 cze 2019, 12:48

Poszukujemy pracownika do sklepu zoologiczno- wędkarskiego.

Jeżeli masz pozytywne nastawienie do życia to zapraszamy :) oferując stabilną pracę na pełen etat

Obowiązki:

- sprzedaż produktów zoologicznych, wędkarskich oraz żywych zwierząt;
- doradztwo merytoryczne w zakresie oferowanych artykułów;
- dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towaru;
- opieka nad zwierzętami oferowanymi w sklepie;
- składanie zamówień, przyjmowanie towaru.

Wymagania:
- komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami;
- wysoka kultura osobista, miła aparycja i uprzejmość wobec klientów;
- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, również w weekendy)
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy;
- umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań, kreatywność i zaangażowanie.
- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie;
- miłą atmosferę
- możliwość połączenia pracy z nauką;
- szkolenie przed rozpoczętą pracą. ,

Telefon: 604 900 115