Asystent Działu Obsługi Klienta

Oferty pracy w Słupsku
Kontakt:

14 lis 2018, 13:40

Firma Plast Team Poland Sp. z o.o., spółka z kapitałem zagranicznym, lider w swojej branży, poszukuje kandydata/tki na stanowisko Asystent Działu Obsługi Klienta / Biuro Eksportu
Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:
- współpraca z klientami zagranicznymi
- przygotowywanie ofert
- organizacja wysyłek wzorów na potrzeby klientów
- praca z zamówieniami klienta, fakturowanie, kompleksowa obsługa klienta
- inne zadania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Excel, Word
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- efektywna praca pod presją czasu
- rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:
- zatrudnienie w bardzo intensywnie rozwijającej się organizacji
- stabilność zatrudnienia
- ubezpieczenie na życie
- normowane godziny pracy (8:00-16:00)

Telefon: 598 419 000