Termo Organika - praca w Siedlcach, Siedlce

Oferty pracy w Siedlcach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

04 maja 2019, 21:06

Termo Organika - lider izolacji styropianowych

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Od prawie 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości naszych produktów jesteśmy od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – EPS.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Siedlcach poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY – OPERATOR

(miejsce pracy: Siedlce)

Pełny etat (100%)

Główne zadania:

Obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, prace magazynowe
Kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej, jak i jakości otrzymywanych produktów
Współdziałanie w pracach zespołu
Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem zasad BHP i p.poż.
Przestrzeganie norm z zakresu systemu OHSAS
Wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie
Mile widziane będą uprawnienia do obsługi wózka widłowego z napędem silnikowym
Zaangażowanie i chęć do pracy
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Rzetelność i odpowiedzialność
Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym
Oferujemy:

Zdobycie praktycznej wiedzy i nowych doświadczeń
Stabilność – umowa o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Konkurencyjne wynagrodzenie
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Nagrodę miesięczną oraz roczną

Jeśli to stanowisko wzbudziło Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje CV, które prosimy o przesłanie na adres e-mail lub listownie na adres Termo Organika Sp. z o.o., 08-110 Siedlce, ul. Brzeska 97A.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Termo Organikę. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO".

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Administratorem Państwa danych jest Termo Organika Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bolesława Prusa 33, wpisana do KRS pod numerem 451 - pokaż numer telefonu - 9, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia i wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie danych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 miesiąca od zakończenia rekrutacji lub do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie.
nr. 603 130 914