Pracownik produkcji AGD min. 2 tys. netto

Oferty pracy w Radomsku
Kontakt:

17 lis 2018, 23:55

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU- 15,50 ZŁ BRUTTO/H

PRACOWNIK PRODUKCJI- 14,00 ZŁ BRUTTO/H
Miejsce pracy: Radomsko

Opis stanowiska:
• Zadania związane z pracą na linii montażowej
• Wstępna kontrola jakości
• Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

• kompletacja zamówień
• załadunek, rozładunek towaru
• rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe
• sporządzanie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

• Chęci do pracy
• Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową
•Terminowość wypłat pensji(zawsze do 10 dnia miesiąca),
• Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatny dojazdz okolic: Przedbórz, Pajęczno, Sulmierzyce, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Żytno.

Telefon: 668-466-406