Montażysta Osłon Okiennych

Ogłoszenia o pracę w Radomiu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

01 maja 2019, 15:13

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku "Montażysta rolet, żaluzji, moskitier". 2600-300 zł/mies
Wymagania:
wysoka kultura osobista
bez nałogów,
zdolności manualne
prawo jazdy kat.B min 3 lata
mile widziane doświadczenie w branży
Obowiązki:

pomiary i montaże systemów zaciemnień wnętrz na terenie Radomia i do 30km w obrębie miasta. Praca do przyuczenia.
Oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
atrakcyjne wynagrodzenie,
Po więcej informacji zapraszamy do siedziby produkcji ul Wrocławska 4 lub Sienkiewicza 14. Lub pod numerami telefonów poniżej. Można również wysyłać CV na adres mailowy.

602-528-964

600-922562