Kierowca KAT C. Pracownik produkcji.

Oferty pracy w Puławach
Kontakt:

11 lis 2018, 00:56

Drewmax W.M. Bieńkowscy sp.j.
Hurtownia Płyt i akcesoriów meblowych w Puławach
Aktualnie poszukujemy :

Kierowca KAT. C / Pracownik produkcji

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

Dostawę płyt i akcesoriów meblowych do klientów firmy.
Produkcję formatek meblowych.

Od Kandydatów oczekujemy :

Wykształcenie minimum średnie
Prawo jazdy KAT C, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy.
Umiejętność logicznego myślenia
Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Doświadczenie w pracy na stolarni będzie dodatkowym atutem

Na co możesz liczyć od pierwszego dnia pracy :

Pracę w młodym, zgranym zespole
Umowę o pracę
Szkolenia z zakresu obsługi maszyn stolarskich ( CNC, Piła Panelowa, Okleiniarka)
Jasno określony zakres obowiązków
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Telefon: 81 888 62 70