Montażysta okien lub pomocnik montażysty

Oferty pracy w Przeworsku
Kontakt:

08 lis 2018, 13:57

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Montażysta okien
Miejsce pracy: Dębów

Opis stanowiska:

montaż okien u Klienta
pomoc przy załadunku, rozładunku i transporcie
dbanie o sprawność i stan techniczny narzędzi i przyrządów,

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
Prawo jazdy kategorii B.
Wysoka kultura osobista, uczciwość, sumienność wykonywania powierzonych zadań.
Gotowość podjęcia pracy w podróżach służbowych.

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnym przedsiębiorstwie na podstawie umowy o pracę,
przyjazne środowisko pracy,
system motywacyjny,
dodatkową opiekę zdrowotną,

Telefon: 166 482 424