Specjalista ds. Zamówień i Fakturowania - Moszna Parcela

Oferty pracy w Pruszkowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 14:55

Firma Otto Work Force Solutions, dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko

Specjlaista ds. Zamówień i Fakturowania

Miejsce pracy: Moszna-Parcela, Brwinów

Oferujemy: umowę o pracę tymczasową na okres próbny 3 miesiące, po tym okresie pracownik zostaje zatrudniony bezpośrednio u naszego klienta.

Główne zadania:

- Bieżące wystawianie dokumentów sprzedażowych.

- Prowadzenie sald opakowań.

- Rozliczanie utargów.

- Budowanie relacji z Klientami.

- Aktywna sprzedaż towarów z oferty Naszego Klienta.

- Przygotowywanie i wydawanie dokumentów sprzedażowych dla kierowców.

- Wystawianie faktur i korekt.

- Rozliczanie utargów dziennych.

- Wyjaśnianie różnic kasjerskich.

- Rozliczanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych.

- Wyjaśnianie różnic cenowych.

- Kontakt z Klientami w zakresie rozliczeń i reklamacji.

- Wykonywanie innych poleceń Przełożonego związanych z pracą.

- Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.

Oczekiwania:

- Oczekujemy minimum średniego wykształcenia,

- Znajomość systemów CRM i/lub WMS.

- Doświadczenie w obsłudze Klienta, sprzedaży przez telefon, rozliczeniach gotówkowych.

- Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

- Dobrej znajomości programu MS Excel, bardzo dobra znajomość MS Word oraz MS Outlook.

- Podstawowej umiejętności j. angielskiego

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową na okres próbny 3 miesiące, po tym okresie zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.

- Dodatkowe benefity

Kontakt: 510 287 660