Pomocnik montażysty drzwi

Oferty pracy w Pruszczu Gdańskim
Kontakt:

16 lis 2018, 13:36

Firma ze sporym doświadczeniem w branży budowlanej, działająca 10 lat na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

pomocnika montażysty stolarki drzwiowej

Zakres obowiązków:

- montaż drzwi wewnętrznych i wejściowych,
- prace porządkowe.

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w montażu drzwi, ale nie jest niezbędne, w razie potrzeby wszystkiego nauczymy,
- dyspozycyjność i uczciwość,
- gotowość do pracy w terenie,
- prawo jazdy kat. B,
- brak nałogów.

Oferujemy:
- umowę o pracę/zlecenie,
- niezbędne narzędzia pracy,
- młody zespół i przyjazną atmosferę pracy
- wolne weekendy

Telefon: 533 002 550