Pakowanie wafli - ok. 14 zł/h netto

Oferty pracy w Poznaniu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

14 lip 2019, 19:24

Pracowników produkcji przy pakowaniu wafli

miejsce pracy: Skórzewo

Obowiązki:
- pakowanie, sortowanie wafli,
- sprawdzanie jakości,
- odliczanie odpowiedniej ilości wafli,
- inne proste prace produkcyjne.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie miesięczne 3100 zł brutto (dodatek za pracę w godzinach nocnych),
- pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
- stałą pracę.

Wymagamy pierwszego doświadczenia i książeczki ds. sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia.

618 303 434