Operator wózka widłowego/ Magazynier | Augsburg |1500€/1750€ + 8€ nett

Oferty pracy w Poznaniu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:44

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Stanowisko: Operator wózka widłowego/ Magazynier

Miejsce pracy: Gersthofen (okolice Augsburga)

Stawka: 1500€-1750€ + 8€ netto/dzień

Firma:

Oferujemy pracę w międzynarodowym Przedsiębiorstwie logistycznym, działającym w transporcie drogowym, lotniczym, morskim oraz kolejowym. Aktualnie wraz ze wzrostem zamówień poszukują Pracowników magazynu.

Opis stanowiska:

obsługa wózków widłowych
komisjonowanie towarów
przygotowywanie towarów do wysyłki
praca przy obiorze i wysyłce zamówień
przestrzeganie przepisów BHP

Zapewniamy:

umowę o pracę na niemieckich warunkach
atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
darmowe zakwaterowanie
pomoc w organizacji wyjazdu
stała opieka koordynatora
ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
podatki odprowadzane w Niemczech
zwrot za odzież roboczą

Wymagania:

uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane
znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum podstawowym
gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
auto do dyspozycji na wyjazd

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 45 6 300