Operator pras - do przyuczenia, OD ZARAZ!

Oferty pracy w Poznaniu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:43

Serwis Personalny Sp. z o. o. (KRAZ 1428) poszukuje dla swojego Klienta – producenta elementów metalowych, kandydatów na stanowisko: OPERATOR PRAS (możliwość przyuczenia).

Miejsce pracy: Poznań (os. Warszawskie)

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie miesięczne do 3 500 zł brutto (podstawa i premia),
• możliwość przeszkolenia i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:
• obsługa pras do wykrawania części ze stali,
• dokonywanie pomiarów wyprodukowanych części,
• obsługa maszyn i elektronarzędzi,
• kontrola jakości elementów gotowych.

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe techniczne,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze pras lub suwnic,
• obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz, wysokościomierz),
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku, weekendy dobrowolne, płatne dodatkowo 100% soboty, 200% niedziele).

Kontakt: 618 303 434