Operator wózka widłowego

Oferty pracy w Płocku
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 14:37

Stała praca i atrakcyjne wynagrodzenie. Chcesz tak?
Wyślij już dziś do nas swoje CV lub zadzwoń na numer: 603 308 002 .

oferujemy
- wysokie wynagrodzenia oraz premie,
- umowa o pracę tymczasową ze wszystkimi gwarancjami pracowniczymi (ZUS, urlop, itp.),
- po przepracowaniu 6 miesięcy możliwość pracy bezpośrednio u klienta,
- możliwość awansu.

zadania
- obsługa wózka widłowego,
- praca magazynowe,
- kontrola wyrobu

oczekujemy
- gotowość do pracy zmianowej (system 3-zmianowy lub 4-brygadowy),
- motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- uprawnienia na wózki widłowe,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47