Zatrudnimy pracownika ochrony -Piotrków Trybunalski

Oferty pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kontakt:

16 lis 2018, 17:48

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia.

UWAGA!

Proszę zwracać uwagę na wymagania zamieszczone na nagłówku.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik ochrony

Miejsce Pracy: Piotrków Trybunalski

Strefa magazynowa
okolice ul.G.Sikorskiego

godzin: 5.00-14.00 i 14.00-23.00 ,2 soboty po 10 godzin 5.00-16.00

Zakres obowiązków:
• proste czynności oparte na kontroli osobowej
• ewidencja pojazdów

• obchody wew. magazynu

Oczekiwania wobec kandydatów:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• samodzielność, operatywność,
• dyspozycyjność
• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferta:
• stałą pracę
• oferujemy umowę o pracę

Telefon: 882 945 193