Kasjer-Sprzedawca Centrum Edukacji Browarniczej

Oferty pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kontakt:

16 lis 2018, 17:52

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
obsługę kasy fiskalnej,
rozładunek dostaw towaru, oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towaru.
Nasze wymagania:

Dyspozycyjność do pracy popołudniami oraz w weekendy (punkt ważny)
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
Inicjatywy i entuzjazmu
Doświadczenie w branży piwnej, będzie dodatkowym atutem.

Mile widziana znajomość programu sprzedażowo-magazynowego "Subiekt".

Oferujemy:

Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Stabilność zatrudnienia,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
Możliwość przejścia na umowę o pracę.

Telefon: 728 361 075