Księgowy/-wa

Oferty pracy w Parczewie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:51

Firma SOBIANEK powstała w 1992 roku, zajmujemy się dystrybucją środków do produkcji rolnej, węgla oraz skupem zbóż. Nasz dynamiczny rozwój powoduje nieustanne zapotrzebowanie na kreatywnych i uzdolnionych pracowników, którzy chcą realizować swoje pomysły i dążyć do doskonalenia swoich umiejętności.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowy/-wa.
Miejsce pracy: Parczew

Zadania na stanowisku:

• weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
• bieżąca ewidencja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów
• sprawdzanie zakupowych i sprzedażowych rejestrów VAT
• bieżąca analiza i uzgadnianie kont w zakresie prowadzonych księgowań oraz kontrola ich comiesięcznego rozliczania
• uzgadnianie sald z kontrahentami
• współpraca z zagranicznymi biurami rachunkowymi

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe o profilu finansowo-ekonomicznym,
• wykształcenie średnie lub wyższe o profilu finansowo-ekonomicznym rachunkowość
• Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących prawa podatkowego
• co najmniej 1 rok doświadczenia w księgowości
• dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
• Samodzielność, terminowość, systematyczność i dokładność.

Oferujemy:

• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Telefon: 572 326 536
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

15 lut 2019, 16:17

Sama korzystam z warszawskiego biura GAMA Państwa Grabowskich i przyznam, że jeszcze cię na nich nie zawiodłam. nie byłam przekonana do oddania swoich dokumentów w "obce dłonie", ale sama niestety nie byłam w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Polecam serdecznie wspomniane biuro, dzięki nim mam sporo więcej czasu na co dzień :)
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

18 sie 2019, 00:42

Niektóre biura rachunkowe oferują pomoc przy zakładaniu firmy, np. biuro rachunkowe Gama, które prowadzi mi księgowość, też oferuje taką pomoc. Myślę, że warto nawiązać z nimi współpracę, ja w każdym razie jestem z nich zadowolona.