Recepcjonista (K/M) w klubie fitness

Oferty pracy w Pabianicach
Kontakt:

16 lis 2018, 18:24

FORMOWNIA to najnowocześniejszy i największy w Pabianicach klub fitness klasy Premium usytuowany w kompleksie Fabryka Wełny Hotel & Spa. Dysponujemy powierzchnią 1.100 mkw utrzymaną w wyjątkowym klimacie, gdzie nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi halami starej fabryki.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klubowicza, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt. Uwzględniając potrzeby i cele osób aktywnych fizycznie stworzyliśmy miejsce, w którym propagujemy zdrowy styl życia i gdzie dbamy o doskonałą kondycję oraz odprężenie.

Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, w którym mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Poszukujemy uprzejmych, komunikatywnych i uśmiechniętych kandydatek/kandydatów na stanowisko:

RECEPCJONISTA/KA

ZADANIA:
•profesjonalna obsługa klubowiczów zgodnie z przyjętymi standardami,
•udzielanie klubowiczom wyczerpujących informacji dotyczących oferty i usług świadczonych przez klub,
•prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż członkostw klubowych,
•dbanie o wygląd i sprawne funkcjonowanie recepcji.

WYMAGANIA:
•wykształcenie minimum średnie,
•wysoka kultura osobista,
•umiejętność pracy w zespole,
•mile widziana znajomość języka angielskiego,
•gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:
•stabilne zatrudnienie,
•szkolenia i ścieżkę rozwoju zawodowego,
•miłą atmosferę pracy.

Telefon: 422 068 476