Nowy projekt - pakowanie - lekka praca siedząca

Oferty pracy w Pabianicach
Kontakt:

16 lis 2018, 18:19

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Ze względu na wprowadzenie nowego projektu, poszukujemy osób chętnych do prostych prac manualnych związanych z pakowaniem.

Miejsce pracy: Łódź - Olechów - zapewniamy bezpłatny transport z Łasku i Pabianic!

Zakres obowiązków:
- Pakowanie artykułów RTV, AGD ( elektryczne szczoteczki do zębów, maszynki do golenia)
- Kontrola jakości, selekcja produktów
- Układanie gotowych produktów zgodnie ze standardami

Wymagania:
- Sprawność manualna
- Dobry wzrok
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:
- Umowę o Pracę (podstawa 2100 zł brutto + 300 zł premii frekwencyjnej + dodatek za godziny nocne (ustawowo 20% + 10%))
- Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie produkcyjnej po okresie próbnym
- Możliwość pracy w nadgodzinach po atrakcyjnych stawkach!
- Realne możliwości awansu w ramach nowo tworzonych struktur

Telefon: 607-230-300